Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St. Thomas
2025 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
Moonroof
| Price: | $31,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,978 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9MN1SUA95669 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 51317B |
Escape ST-Line, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, AWD, Black, Ebony Partial & Clth Vinyl, Black Roof Rack Side Rails, Cold Weather Package, Equipment Group 300A, Heated Front Row Seats, Heated Premium-Wrapped Steering Wheel, Heated Sidevi.....Read MoreLire la suite
2025 Ford Explorer Active 4dr 4x4
| Price: | $44,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,897 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FMUK8DHXSGA38318 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6109A |
Explorer Active, 4D Sport Utility, 2.3L EcoBoost I-4, 10-Speed Automatic, 4WD, White Metallic, Light Space Grey/Onyx Premium Synthetic, Active Comfort Package, Equipment Group 200A Standard Package, Front Fascia, Heated ActiveX Seating Material Captain's C.....Read MoreLire la suite
2025 Ford Explorer ST-Line 4dr 4x4
| Price: | $50,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,120 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMUK8KH8SGA78173 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6244A |
Explorer ST-Line, 4D Sport Utility, 2.3L EcoBoost I-4, 10-Speed Automatic, 4WD, Black Metallic, 110V/150W AC Power Outlet, 2nd Row Heated Seats, Ambient Lighting, Auto-Dimming Interior Rear-View Mirror, Equipment Group 300A Standard Package, Heated Unique .....Read MoreLire la suite
2025 Ford Explorer ST-Line 4dr 4x4
| Price: | $51,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,614 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FMUK8KH2SGA79500 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6337A |
Explorer ST-Line, 4D Sport Utility, 2.3L EcoBoost I-4, 10-Speed Automatic, 4WD, Carbonized Gray Metallic, Dark Gray/Onyx w/Heated ActiveX Seating Material Captain's Chairs, 110V/150W AC Power Outlet, 2nd Row Heated Seats, Ambient Lighting, Auto-Dimming Int.....Read MoreLire la suite
2025 Ford Maverick Lobo Standard All-Wheel Drive SuperCrew 4.5 ft. box
| Price: | $41,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,932 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FTCW8TAXSRB06151 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6286A |
Maverick Lobo Standard, 4D Crew Cab, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 7-Speed Automatic, AWD, Shadow Black, Black Onyx Premium Synthetic, Equipment Group 402A Standard, Power Tilt/Slide Moonroof.
AWD
7-Speed Automatic EcoBoost 2.0.....Read MoreLire la suite
| Price: | $22,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,890 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHRC8A33SU348369 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 51362A |
Venue Ultimate, 4D Sport Utility, FWD, Air Conditioning, Heated door mirrors, Heated Front Bucket Seats (3-Steps), Heated steering wheel, Power moonroof, Power windows, Remote keyless entry.
FWD
CVT I4
Onyx Black
2024 Ford Bronco Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $49,250 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,491 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMDE7BH3RLB09753 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 7792A |
Bronco Big Bend Hard Top, 4D Sport Utility, 2.3L EcoBoost I-4, 10-Speed Automatic, 4WD, Shadow Black, Sandstone W/Black Onyx Vinyl, 2-Door Intelligent Access w/Lock/Unlock, Ambient Footwell Lighting, Auto-Dimming Interior Rear-View Mirror, Connected Naviga.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Bronco Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $52,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,825 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1FMDE8BH0RLA23418 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6336A |
Bronco Outer Banks Advanced, 4D Sport Utility, 2.3L EcoBoost I-4, 10-Speed Automatic, 4WD, 10 Speakers w/Subwoofer, 360-Degree Camera, Adaptive Cruise Control, Additional Sound Deadening, Dual Smart Charging USB Ports, Equipment Group 314A Lux Package, Eva.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $33,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,232 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9C64RRE16293 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 51311A |
Bronco Sport Outer Banks, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Gray Metallic, Navy Pier Cloth, Equipment Group 300A.
Odometer is 4386 kilometers below market average!
4WD
8-Speed Automatic 1.5L EcoBoost
Gray Metallic
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










