Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St Thomas
2024 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $29,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,427 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3FMCR9B69RRE52224 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 51377A |
Bronco Sport Big Bend, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Ebony Cloth, Class II Trailer Tow Package w/Trailer Sway Control, Equipment Group 200A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Intelligent Adaptive Cruise Control w.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $29,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,522 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9B65RRE65987 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 51351A |
Bronco Sport Big Bend, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Gray Metallic, Medium Dark Slate Cloth, Equipment Group 200A.
4WD
8-Speed Automatic 1.5L EcoBoost
Gray Metallic
CARFAX Canada No Reported Accidents
2024 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $33,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:15,246 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9C63RRE66344 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6346A |
Bronco Sport Outer Banks, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Shadow Black, Navy Pier Cloth, Equipment Group 300A.
4WD
8-Speed Automatic 1.5L EcoBoost
Shadow Black
CARFAX Canada No Reported Accidents
2024 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $30,750 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,387 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FMCU9MN1RUA47177 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6016A |
Escape ST-Line, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, AWD, Red, Cold Weather Package, Equipment Group 300A, Heated Front Row Seats, Heated Premium-Wrapped Steering Wheel, Heated Sideview Mirrors, Heated steering wheel, Remote Start System.
.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Maverick XLT Front-Wheel Drive SuperCrew 4.5 ft. box
| Price: | $33,899 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,301 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FTTW8H39RRA48604 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6276A |
Maverick XLT, 4D Crew Cab, 2.5L I-4 Hybrid, CVT, FWD, Blue Metallic, Navy Pier/Medium Slate Cloth, 400W Inverter w/USB Console Rear, 6-Way Manual Passenger Seat, 8-Way Power Driver Seat, Equipment Group 300A Standard, Heated Mirror w/Painted Black Skull Ca.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
Painted Black Roof
| Price: | $28,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,449 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3FMCR9C62PRE18377 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 51333A |
Bronco Sport Outer Banks, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Oxford White, Navy Pier Leather, Equipment Group 300A, Painted Shadow Black Roof.
Odometer is 19142 kilometers below market average!
4WD
8-Speed Automatic 1.5L .....Read MoreLire la suite
2023 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
| Price: | $30,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,115 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3FMCR9D92PRD74292 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 51353A |
Bronco Sport Badlands Moonroof, 4D Sport Utility, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 8-Speed Automatic, 4WD, Class II Trailer Tow Package w/Trailer Sway Control, Equipment Group 400A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Intelligent.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,651 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3FMCR9C67PRD49394 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6355A |
Recent Arrival!
Bronco Sport Outer Banks Moonroof, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Class II Trailer Tow Package w/Trailer Sway Control, Equipment Group 300A, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Intelli.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Explorer XLT 4dr 4x4
| Price: | $35,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,100 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FMSK8DH8PGB02175 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6263A |
Explorer XLT, 4D Sport Utility, 2.3L I4 EcoBoost, 10-Speed Automatic, 4WD, Blue, 2nd Row 35/30/35 Bench w/E-Z Entry & Armrest, Equipment Group 202A High Package, Evasive Steering Assist, Ford Co-Pilot360 Assist+, Heated ActiveX Seating Material Captain's C.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...







