Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in St Thomas
2023 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $55,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,966 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5LM5J7XC2PGL21155 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6162A |
2023 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $40,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,251 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2LMPJ8K96PBL17764 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6405A |
Nautilus Reserve, 4D Sport Utility, 2.0L Turbocharged, 8-Speed Automatic, AWD, Grey, Ebny/Rst Prm Lthr-Trm Htd Leather, 20''' Wheels, 360-Degree Camera, Active Park Assist 2.0, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Body-Colour Painted Nautilus Badging, Dist.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT5 Sport 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $38,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,503 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1G6DU5RK9N0127668 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 51348B |
Recent Arrival!
CT5 Sport, 4D Sedan, 2.0L I4 Turbocharged DOHC 16V LEV3-SULEV30 235hp, 10-Speed Automatic, AWD, Satin Steel Metallic, Jet Black w/Jet Black Accents w/Full Semi-Aniline Leather Seats, Bose Performance Series Premium 15-Speaker.....Read MoreLire la suite
2022 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
| Price: | $28,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,815 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9D93NRD52427 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 7790A |
Bronco Sport Badlands, 4D Sport Utility, EcoBoost 2.0L I4 GTDi DOHC Turbocharged VCT, 8-Speed Automatic, 4WD, Shadow Black, Ebony/Roast Leather, Body-Coloured Door Handles, Dual-Zone Electronic Automatic Temperature Control, HD Radio, Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2021 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $25,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,917 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9C68MRA73836 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6376A |
Bronco Sport Outer Banks, 4D Sport Utility, 1.5L EcoBoost, 8-Speed Automatic, 4WD, Shadow Black, Navy Pier w/Leather Trimmed Heated Sport Contour Bucket Seats, Class II Trailer Tow Package w/Trailer Sway Control, HD Radio, Outer Banks Package (DISC), Power.....Read MoreLire la suite
2021 GMC Acadia Denali All-Wheel Drive
| Price: | $37,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,280 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GKKNXLS3MZ158659 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6040A |
Acadia Denali, 4D Sport Utility, 3.6L V6 SIDI, 9-Speed Automatic, AWD, Ebony Twilight Metallic, Jet Black Leather, 170 Amp Alternator, Adaptive Cruise Control, Adaptive Ride Control, Denali Technology Package, Dual SkyScape 2-Panel Power Sunroof, Enhanced .....Read MoreLire la suite
2021 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:126,859 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2LMPJ8K95MBL08436 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6159A |
Nautilus Reserve, 4D Sport Utility, 2.0L Turbocharged, 8-Speed Automatic, AWD, White, Sandstone Leather, 360 Degree Camera, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Distance Alert & Distance Indication, Enhanced Active Park Assist, Equipment Group 201A, Evasiv.....Read MoreLire la suite
2017 Jeep Wrangler Unlimited Sahara 4dr 4x4
| Price: | $21,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,841 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1C4BJWEG2HL572972 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6285A |
Loading More Vehicles ...




